Legoland

LegolandJestli jste jako malí měli rádi stavebnici lego a jestli ji vaše děti zbožňuji, určitě byste si měli udělat výlet do Legolandu. Výlet je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé.
Oficiální název Legolandu je „Legoland Deuchland“, což je název přímo Legolandu v Německu, po celém světě jich naleznete mnoho. Leží u městečka Günzburg.
Legoland je zábavní park, kde zažijete spousty zábavy a adrenalinu.

Miniland

Malý svět postavený ze stavebnice Lego kostiček. Z Lega jsou tu postaveny miniatury nejznámějších staveb a zajímavostí. Jsou jimi například : mnichovské letiště s modelem Boeingu, hamburský přístav s plovoucími loděmi. Největší z modelů je pět metrů dlouhý fotbalový stadion Allianz Arena, model Berlína s televizní věží a budovou Reichstagu, pohádkový zámek Neuschwaisten a několik dalších

X-treme

Interaktivní část parku. Obsahuje například procházku podvodním světem Atlanstis, hudební nástroje z lega, lego autíčka na dálkové ovládání a horskou dráhu z ProjektX.

ADVENTURE LAND

Jedná se o projížďky různými tématickými prostředí postavenými z lega. Můžete například cestovat safari se zvířaty, udělat si projížďku loďkou v džungli, která je zakončena sjezdem strmého vodního koryta, dinopark a mnoho dalších.

Zkrátka Legoland je místo, kde se rozhodně nebude ani chvilku nudit.

V areálu je množství restaurací, kde se dá dobře najíst.

Internetové stránky:

http://www.legoland.de/cs/